Basketbol Sayfası

Basketbol Burada!

Banvit Başkanı Kılıç’tan çağrı: Boş koltuk kalmamalı

Banvit’in FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 13 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda Alman temsilcisi Brose Bamberg ile oynayacağı kader maçı öncesinde, Kulüp Başkanı Özkan Kılıç Kulübün sosyal medya hesaplarından maçın önemine ilişkin mesaj yayınlayarak taraftara çağrıda bulundu.

* FIBA Şampiyonlar Ligi’nde Çarşamba akşamı Brose Bamberg takımı ile oynayacağımız maç, Kulüp ve Bandırma şehri açısından büyük bir önem taşıyor.

* Kulübümüz, Alman temsilcisi Brose Bamberg takımını 3 sayı ve üzerinde mağlup etmesi halinde FIBA Şampiyonlar Ligi tarihinde üst üste üç kez çeyrek finale kalarak bunu başaran ilk takım unvanını elde etmiş olacak.

* Çeyrek Final kapısını araladığımız bu çok önemli günde, Bandırma halkının desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

* Çarşamba günü saat 20.00’de Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda oynayacağımız bu tarihi maçta tek bir boş koltuk kalmayacak şekilde seyircimizle bir bütün olmalıyız.

* Maça gelerek bize destek verecek olan tüm taraftarlarımızın kendilerinin gelmelerinin yanında eşini, dostunu ve arkadaşını da maça getirerek bu heyecana ortak olmasına davet ediyorum.

* Rakibimiz Brose Bamberg’in bir grup taraftarının da tribünde yer alacağı bu kritik karşılaşmayı sizlerin sonsuz desteği ile kazanarak, maç sonunda yaşayacağımız tarihi anlara hep birlikte tanıklık etmek istiyoruz.

* 2. Vefa Yemeği’nde sizlere önümüzdeki 4 maçın hayati öneminden bahsetmiştim. Üç maçı sizlerin de desteği ile kazanarak geçtik. Şimdi sıra 4. Ve en önemli olan maça geldi. Formasıyla ve kaşkoluyla tribünde yerini alarak hep birlikte tek yürek olmalıyız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir