Basketbol Sayfası

Basketbol Burada!

TKBL 8. Hafta EN’leri

TKBL HAFTANIN EN’leri
Haftanın Takımı
Edremit Belediyesi Gürespor
Haftanın Altın Karması
Yağmur Bul (İstanbulgücü)
Derin Yaya (Çankaya Üniversitesi)
Dilek Akıncı (Urla Belediyesi)
Selin Öztekin (Akdeniz Üniversitesi)
Molly Schlemer (Urla Belediyesi)
Haftanın Gümüş Karması
Manolya Kurtulmuş (Elazığ İl Özel İdare)
Berene Moseley (Akdeniz Üniversitesi)
Dilek Dedeoğlu (Urla Belediyesi)
Meriç Banu Yenal (Edremit Bld.Gürespor)
Eyfel Akar (Bayraklı Belediyesi)
Haftanın Bronz Karması
Melisa Korkmaz (Mersin BŞB Gelişim)
Pelin Küççük (Bursa BŞB)
Büşra Akgün (A Koleji)
Dilara Lafatan (Nesibe Aydın)
Patricia Bright (Bayraklı Belediyesi)
Haftanın Koçu
Burak Uyar (Edremit Belediyesi Gürespor)
Haftanın Oyuncusu
Yağmur Bul (İstanbulgücü)
Haftanın Genç Oyuncusu
Şevval Akalan (İstanbul Üni Gelişim)
Haftanın skoreri
Marcedes Walker (A Koleji) 39 sayı
Brene Moseley (Akdeniz Üni.) 39 sayı
Haftanın 3’lükçüsü
Derin Yaya (Çankaya Üniversitesi) 6/9
En fazla 3’lük sayı kaydeden oyuncu
Derin Yaya (Çankaya Üniversitesi) 6/9
Haftanın en fazla sayı atan takımı
Bursa BŞB. (93)
Haftanın en az sayı yiyen takımı
İstanbulgücü (51)
En fazla serbest atış kullanan takım
Urla Belediyesi (21/28)
En az serbest atış kullanan takım
Çankaya Üniversitesi (5/8)
A Koleji (5/8)
En fazla ribaund alan takım
Nesibe Aydın (48)
En fazla ribaund alan oyuncu
Jeoma Ajemba (Mersin BŞB.Gelişim) 19
En fazla asist yapan takım
Bursa BŞB. (28)
En az asist yapan takım
Nesibe Aydın (7)
En fazla asist yapan oyuncu
Burcu Erbaş (Bursa BŞB.) 11
En fazla top çalan takım
Bursa BŞB. (17)
En az top çalan takım
Elazığ İl Özel İdare (5)
En fazla top çalan oyuncu
Gönül Dönmez (Edremir BLD.Gürespor) 5
Senay Zeybek (İÜBSK Gelişim) 5
En fazla top kaybeden takım
İstanbul Üni. Gelişim (26)
En az top kaybeden takım
İstanbulgücü (11)
Edremit BLD. Gürespor (11)

 

S Takım O G M A Y P
1 Çankaya Üniversitesi 8 8 0 625 488 16
2 Urla Belediyesi 8 7 1 560 466 15
3 A Koleji 8 6 2 579 493 14
4 Bayraklı Belediyesi 8 6 2 539 468 14
5 İstanbulgücü 8 6 2 524 465 14
6 Elazığ İl Özel İdare 8 6 2 575 526 14
7 Bursa BŞB. 8 4 4 628 572 12
8 Akdeniz Üniversitesi 8 4 4 568 598 12
9 Mersin Üniversitesi 8 3 5 501 526 11
10 Nesibe Aydın 8 3 5 542 569 11
11 Mardin BŞB. 7 3 4 492 476 10
12 Edremit BLD. Gürespor 8 2 6 509 527 10
13 İstanbul Üniversitesi Gelişim 8 2 6 452 622 10
14 Yalova VİP Gençlik 8 1 7 492 569 9
15 Mersin BŞB. Gelişim 8 1 7 495 602 9
16 Galatasaray Gelişim 7 1 6 421 535 8

 

Gelecek Hafta Maçları ( 9. Hafta /23 – 25 Kasım 2018 )
Nesibe Aydın – Elazığ İl Özel İdare
A Koleji – Mersin Üniversitesi
Mersin BŞB. Gelişim – İstanbul Üniversitesi Gelişim
Bayraklı Belediyesi – Edremit BLD. Gürespor
Mardin BŞB. – Urla Belediyesi
Akdeniz Üniversitesi – Çankaya Üniversitesi
İstanbulgücü – Yalova VİP Gençlik
Bursa BŞB. – Galatasaray Gelişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir